0      N    A    S


Działalność firmy ASweld ściśle związana jest z 25 letnim doświadczeniem i zainteresowaniami zawodowym jej właściciela. Od 10 lat firma działa na rynku w zakresie techniki łączenia metali, systemów jakości i usług menedżerskich. 

Zakres działania firmy ASweld:

- produkcja elektrod i przyrządów do zgrzewania rezystancyjnego
» elektrody proste
» elektrody kute
» elektrody kształtowe
» elektrody krążkowe
» oprzyrządowanie, obsady, świece do zgrzewarek
» usługi w obróbce mechanicznej oraz termiczne metali

- projektowanie i wykonawstwo modułowych urządzeń zgrzewalniczych

- doradztwo techniczne i organizacyjne, wykonywane w formie usług jak i ogólnodostępnej publicystki na łamach kwartalnika SPAJANIE, przy tworzeniu, którego współuczestniczyła

- udział -na zasadzie członka Komitetu Technicznego – Polskiego Komitetu Normalizacyjnego - w pracach normalizacyjnych KT nr 167 ds. Urządzeń Spawalniczych . 

Przejęcie, od wrocławskiej spółki AS-TOOL Sp. z o.o. (będącej do końca lat 80-tych Wydziałem Narzędziowni, niekwestionowanego lidera w zakresie urządzeń zgrzewalniczych w Polsce Przedsiębiorstwa Aparatury Spawalniczej ASPA S.A.) produkcji elektrod do zgrzewania postawiło ASweld w roli kontynuatora produkcji elektrod do zgrzewania wykonywanych przez lata w sprawdzonej i akceptowanej przez zadowolonych użytkowników technologii. 

Ponad 50-letnie tradycje i doświadczenie w zakresie konstrukcji oraz wykonawstwa elektrod do zgrzewania umożliwiło ukierunkowanie i dopracowanie procesów produkcyjnych na najbardziej istotne parametry elektrod, tak aby można było uzyskać żądaną geometrię kształtu elektrod, a po przez właściwe wykonanie ich chłodzenia, staranny dobór materiału jak i - o ile jest do właściwe dla danego zastosowania - odpowiednią obróbkę plastyczną i termiczną maksymalnie wydłużyć czas eksploatacji elektrod. 

Tym to sposobem, przez wykup technologii ASweld stał się jednym z nielicznych, jeżeli nie jedynym w Polsce, producentem elektrod kształtowych, odsadzonych wykonywanych z wykorzystaniem do tego celu procesów kucia i obróbki cieplnej. Zastosowane procesy pozwalają uzyskiwać w wykonywanych elektrodach jednorodnej struktury materiału o korzystnych dla procesu zgrzewania właściwościach fizycznych. 

Zapraszamy do współpracy!

 

Start | O nas | Oferta | Kontakt | Elektrody i zgrzewanie
© 2009 - 2010 asweld.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone | Design by svera.pl